Kontaktliste

Hold/udvalg Navn Adresse Telefon E-mail
Bestyrelse – formand Stine Schytte Ny Vinkelvej 11, Randers 22 98 91 09 s.schytte@mail.dk
Bestyrelse – Kasserer + HH Karsten Danielsen Skelvangsvej 197, Randers 27 20 77 22 karsten.danielsen@gmail.com
Bestyrelse – næstformand Danny Andersen Infanterivej 30, st-6, Randers 52 40 03 51 danny@infanterivej30.dk
Bestyrelse Michael “Mixer” Andersen Frederiksgade 9, Randers 50 98 49 13 mwa@vink.dk
Bestyrelse – dommer Kim Borup Anemonevej 37, 1. th, Randers 52 19 48 38 kimborup5@gmail.com
Bestyrelse Sofie Halldorsson Bentesminde 7, Romalt, Randers 22 98 17 00 sofie@halldorsson.dk
Kiosk June  Langkilde Hertz Trejgaardsvej 4, Stevnstrup 22 99 96 40 june_langkilde@hotmail.com 
Dommerkontakt Hans Peter “HP” Seeberg Glarbjergvej 100, Randers 53 64 60 23 h.p.seeberg@gmail.com
Mad-arrangementer, banko mv. Dorte Andersen Infanterivej 30, st-6, Randers 29 34 87 31 dorte@infanterivej30.dk
Norgesbesøg, banko mv. Jens Henrik Lauritsen Druevej 11 40 27 44 76 jhl@danskrevision.dk
Diverse ad hoc aktiviteter – “pedel” Lars Nielsen Ydervangen 26 28 92 41 02 lesne7@gmail.com
U3 Håndboldleg Louise Borup 28 70 81 78 louise.borup@gmail.com 
U4-6 Mix Lise Vestergaard Djursvej 4, Randers SV 31 32 33 73 lisesv@hotmail.com
U4-6 Mix Camilla Iversen Møllestensvej 8, Randers SV 60 14 39 44 camilla_l_iversen@hotmail.com
U4-6 Mix Caroline Stoklund Christensen Vester Altanvej 26, 4.th, Randers C 40 54 31 95 c-stoklund_@live.dk
U7-9 Mix Christina Andersen Sct. Peders Gade 14, 1 mf, Randers 40 28 23 13 christina@infanterivej30.dk
U7-9 Mix Mathias Degn Gavnøvej 9, Randers NØ mathias.degn.larsen@gmail.com
U7-9 Mix Sofie Tvede Glarbjergvej 100, Randers 53 58 92 25 sofie8900@hotmail.com
U7-9 Mix Rikke Aaqvist Nørrebrogade 17 a, 1tv, Randers 26 79 28 19 rikke.98@hotmail.com
U11 Drenge June Pehrsson Gadekæret 15, Randers NØ 22 91 80 26 june.pehrsson@hotmail.com
U11 Drenge Svenne Sørensen Skolevej 16, Randers NV 22 41 82 22 romaitalien@gmail.com
U11 Drenge Marcus Brøndum Larsen Nordvestvej 25, Randers NV 42 95 38 14 marcusbroendum21@gmail.com 
U13/15 Piger Søren Nielsen 20 77 55 91 soren-nielsen@webspeed.dk
U13/15 Piger Henrik  Bugge Violvej 21, Randers 60 76 48 04 Henrik.bugge21@gmail.com
U13/15 Piger Jesper P. Jørgensen Nyvej 2, Gassum, Spentrup 22 53 73 00 gassum02@gmail.com 
Jyllandsseriedamer Paw Caspersen Vester Højgård Vej 11, Hobro 31 39 77 02 paw_caspersen@hotmail.com
Jyllandsseriedamer Charlie Ankerstjerne Teglvej 5, st.tv., Randesr NØ 23 11 44 20 Charlie71@hotmail.dk
Jyllandsseriedamer Dorte Kristiansen Christiansborgvej 41 29 21 37 41 dortekristiansen@mail.dk
Jyllandserieherrer Brian Engstrøm 25 54 99 24 tbengstroem@webspeed.dk
Jyllandserieherrer Michael “Mixer” Andersen Frederiksgade 9, Randers 50 98 49 13 mwa@vink.dk
Serie 1 Damer (lukket hold) Jan Faurskov Stadion Alle 13, Fårup 28 59 75 83 jf@randersfc.dk
Serie 1 Damer (lukket hold) Louise Schmidt Nielsen Marienborgvej 20, Randers NØ 28 76 97 50 schmidtnielsen@hotmail.com 
Serie 2 Damer (andetholdet) Charlie Ankerstjerne Teglvej 5, st.tv., Randesr NØ 23 11 44 20 Charlie71@hotmail.dk
Serie 2 Damer (andetholdet) Kate Månsson Bergmann Gyldenlundsvej 20, Randers SØ 26 17 30 33 katejewel2013@gmail.com
Serie 2 Damer (andetholdet) Nicolai  Saltofte Glarbjergvej 132, 2. th, Randers 28 72 76 09 n.saltofte@gmail.com
Serie 2 Herrer Rikke Pehrsson Majsvangen 63, Randers 22 66 50 06 rikkepehrsson@hotmail.com
Serie 2 Herrer Mike Elefsen Frederiksgade 9, Randers 60 13 60 51 mike_w_elefsen@hotmail.com 
Serie 3 Damer gl. June  Langkilde Hertz Trejgaardsvej 4, Stevnstrup 22 99 96 40 june_langkilde@hotmail.com 
Serie 3 Damer gl. Ghita Nielsen Overgaden 28, Randers NV 42 15 15 48 ghitanielsen@hotmail.com
Serie 3 Herrer Esben Petersen Reiersensvej 9C, Randers C 42 92 33 23 esben.petersen@hotmail.com
 
Nørrevangsskolen Glentevej 15, Randers via kontakt til Stine Schytte – s.schytte@mail.dk