Kontaktliste

Bestyrelse – formand håndbold Stine Schytte Ny Vinkelvej 11, Randers 22 98 91 09 s.schytte@mail.dk
Bestyrelse – Kasserer Daisy Justesen Trejgaardsvej 10, Stevnstrup 51 26 26 40 daisy.pedersen@jubii.dk
Bestyrelse – ungdoms (og næst)-formand, U16 Piger Danny Andersen Infanterivej 30, st-6, Randers 52 40 03 51 danny@infanterivej30.dk
Bestyrelse – seniorformand- 3. div. Herrer Michael “Mixer” Andersen Frederiksgade 9, Randers 50 98 49 13 mwa@vink.dk
Bestyrelse – kiosk- S3 Damer June  Langkilde Hertz Trejgaardsvej 4, Stevnstrup 22 99 96 40 june_langkilde@hotmail.com 
Bestyrelse  – sponsor, U16 Piger Nicolai  Saltofte Glarbjergvej 132, 2. th, Randers 28 72 76 09 n.saltofte@gmail.com
Bestyrelse Tom Jespersen ——————– 28 29 79 76 tombox75@gmail.com
Bestyrelse – dommer Kim Borup Anemonevej 37, 1. th, Randers 52 19 48 38 kimborup5@gmail.com
Dommerkontakt Hans Peter “HP” Seeberg Kompagnivej 6, Randers 53 64 60 23 h.p.seeberg@gmail.com
Mini-koordinator Lene “Mogensen” Kirk Kong Helges Vej 5, Randers 26 72 70 50 l_arnfeldt@hotmail.com
Mad-arrangementer, banko mv. Dorte Andersen Infanterivej 30, st-6, Randers 29 34 87 31 dorte@infanterivej30.dk
Arrangementer, banko mv. Jens Henrik Lauritsen Druevej 11 40 27 44 76 jhl@danskrevision.dk
U3/4-6 Mix Lise Vestergaard Lathyrusvej 8, Randers 31 32 33 73 lisesv@hotmail.com
U3/4-6 Mix Anne Tvede Anemonevej 37, 1. th, Randers 28 72 57 44 annepande95@live.dk
U3/4-6 Mix Malene Ruskjær Tyge Brahes Vej 8 , Randers  
U3/4-6 Mix Caroline  Kolding Nielsen Glarbjergvej 132, 2. th, Randers 30 48 10 67 carolinekn@gmail.com
U3/4-6 Mix Christina Andersen Sct. Peders Gade 14, 1 mf, Randers 40 28 23 13 christina@infanterivej30.dk
U3/4-6 Mix Maja Aakvist  Hansen Stenkløvervej 2, Randers karsten.hansen@petersonpackaging.dk
U8 Mix Sofie Tvede Glarbjergvej 100, Randers 53 58 92 25 sofie8900@hotmail.com
U8 Mix Mathilde Thomasen Danmarksgade 27, 2 tv, Randers 51 90 43 10 mathildemarie@hotmail.com
U8 Mix Majbritt Hjorth Madsen Skaføvej 10, Randers 22 50 72 98 majbrittmadsen@me.com
U8 Mix Bertram Madsen Vester Boulevard 16, Randers  
U8 Mix Mads Dahl Jakobsen Stubvangen 19, Randers  
U10 Piger Gitte Skjøttgaard Markedsgade 14A, Randers 24 82 78 57 gittskjo@rm.dk
U10 Piger Henrik  Bugge Violvej 21, Randers 60 76 48 04 Henrik.bugge21@gmail.com
U10 Piger Madeleine Stello Gl. Hobrovej 30, 1. tv, Randers 29 91 71 97 madeleinestello@hotmail.dk
U10 Piger Jeanett Villadsen Mariagervej 135, 1, Randers 22 62 41 90 jeanettvilladsen@gmail.com
U12 Piger Paw Caspersen Østervold 16 B, 1.tv., Randers 31 39 77 02 paw_caspersen@hotmail.com
U12 Piger Dorte Kristiansen Christiansborgvej 41 29 21 37 41 dortekristiansen@mail.dk
U12 Drenge Stine Nielsen Flintebjerg Alle 5, Randers 28 43 22 88 stine.rds@hotmail.com
U12 Drenge Ditte Jørgensen Nørre Boulevard 76, 1 .th, Randers 31 23 05 96 dittegj@hotmail.com
U12 Drenge Maiken Pedersen Anemonevej 20, 1. tv, Randers 31 51 39 15 maiken_657@hotmail.com
U14 PIger Sofie  Halldorsson Prins Christians Gade 9, 2.tv, Randers 22 98 17 00 sofie@halldorsson.dk
U14 Piger Louise  Borup Asavænget 33, 2, tv, Randers 28 70 81 78 louise.borup4@gmail.com 
U14 Drenge – 1 Thomas Mortensen Kong Helges Vej 6, 8920 Randers NV 29 49 84 90 tnmo.thomas@gmail.com
U14 Drenge – 1 + serie 3 damer Karsten Danielsen Prins Ottos Vej 4D, Randers 27 20 77 22 karsten.danielsen@gmail.com
U14 Drenge – 2 Martin Sørensen Solsikkevej 17, Randers 28 87 61 06 martinsoerensen@outlook.dk
U 14 Drenge – 2 Simone Hoff Søren Møllers Gade 23, 1 th, Randers 60 19 54 85 simone-hoff@hotmail.com
U16 Piger Kenneth Pedersen Gl. Hadsundvej 30a, 1. th 22 54 36 98 kenneth060574@hotmail.com
U16 Drenge Allan Christensen Frejasvej 50, Spentrup 29 36 32 70 abem.christensen@gmail.com
U16 Drenge Frank Christensen Lucernevej 12, Randers 21 93 04 68 fc-frank@hotmail.com
U16 Drenge Tina Hede Mortensen Lucernevej 1, Randers 61 33 53 64 jtcm@webspeed.dk
Jyllandsseriedamer Kent  Smed Godthåbsvej 16, Randers SØ 21 67 69 45 kent.smed@rentokil-initial.com
Jyllandsseriedamer Karina Thomasen Ahornvej 9, Harridslev, Randers 40 94 47 32 karinathomasen77@hotmail.com
3. division herrer Thomas Agergaard Langgade 53, Randers 22 80 22 41 tagergaard@hotmail.com
Serie 2 Damer Rikke Phersson Nørrebrogade 118, Randers 22 66 50 06 rikkepehrsson@hotmail.com
Serie 2 Herrer Henrik Kirk Kong Helges Vej 5, Randers 41 70 43 97 hhk@ncc.dk
Serie 3 Damer gl. Ghita Nielsen Skelvangsvej 95, Randers 42 15 15 48 ghitanielsen@hotmail.com
Serie 3 Herrer gl. Hans-Peter “HP” Christensen Nørrebrogade 143G, Randers 53 84 23 27 hpc143g@gmail.com
Serie 3 Herrer gl.  / Spilletøj Lars Nielsen Ydervangen 26 28 92 41 02 lesne7@gmail.com
Nørrevangsskolen Glentevej 15, Randers via kontakt til Stine Schytte – s.schytte@mail.dk