Kontaktliste

Hold/udvalg Navn Adresse Telefon E-mail
Bestyrelse – formand Stine Schytte Spergelvangen 1, Randers 22 98 91 09 s.schytte@mail.dk
Bestyrelse – Kasserer + HH Karsten Danielsen Skelvangsvej 197, Randers 27 20 77 22 karsten.danielsen@gmail.com
Bestyrelse – næstformand Danny Andersen Vestervangsparken 1 C, Mejlby 52 40 03 51 danny@infanterivej30.dk
Bestyrelse Michael “Mixer” Andersen Frederiksgade 9, Randers 50 98 49 13 mwa@vink.dk
Bestyrelse – dommer Kim Borup Ydervangen 31, Randers 52 19 48 38 kimborup5@gmail.com
Bestyrelse Sofie Halldorsson Bentesminde 7, Romalt, Randers 22 98 17 00 sofie@halldorsson.dk
Dommerkontakt Hans Peter “HP” Seeberg Glarbjergvej 100, Randers 53 64 60 23 h.p.seeberg@gmail.com
Mad-arrangementer, banko mv. Dorte Andersen Vestervangsparken 1 C, Mejlby 29 34 87 31 dorte@infanterivej30.dk
Norgesbesøg, banko mv. Jens Henrik Lauritsen Druevej 11 40 27 44 76 jhl@danskrevision.dk
Diverse ad hoc aktiviteter – “pedel” Lars Nielsen Ydervangen 26 28 92 41 02 lesne7@gmail.com
U3-6 Mix Louise Borup 28 70 81 78 louise.borup@gmail.com 
U3-6 Mix Lise Vestergaard 31 32 33 73 lisesv@hotmail.com
U3-6 Mix Camilla Iversen Møllestensvej 8, Randers SV 60 14 39 44 camilla_l_iversen@hotmail.com
U7-9 Mix Christina Andersen Sct. Peders Gade 14, 1 mf, Randers 40 28 23 13 christina@infanterivej30.dk
U7-9 Mix Mathias Degn Gavnøvej 9, Randers NØ mathias.degn.larsen@gmail.com
U9 Piger Caroline Stoklund Christensen Vester Altanvej 26, 4.th, Randers C 40 54 31 95 c-stoklund_@live.dk
U9 Piger Sofie Tvede Glarbjergvej 100, Randers 53 58 92 25 sofie8900@hotmail.com
U9 Piger Rikke Aaqvist Nørrebrogade 17 a, 1tv, Randers 26 79 28 19 rikke.98@hotmail.com
U13 Drenge June Pehrsson Gadekæret 15, Randers NØ 22 91 80 26 june.pehrsson@hotmail.com
U13 Drenge Svenne Sørensen Skolevej 16, Randers NV 22 41 82 22 romaitalien@gmail.com
U13 Drenge Marcus Brøndum Larsen Nordvestvej 25, Randers NV 42 95 38 14 marcusbroendum21@gmail.com 
U15Piger Jesper P. Jørgensen Nyvej 2, Gassum, Spentrup 22 53 73 00 gassum02@gmail.com 
Serie 1 Damer Søren Nielsen 20 77 55 91 74snielsen@gmail.com
Serie 1 Damer Sofie Halldorsson Bentesminde 7, Romalt, Randers 22 98 17 00 sofie@halldorsson.dk
Serie 1 Herrer, 1 Brian Engstrøm Jadedalen 43, Randers 25 54 99 24 tbengstroem@webspeed.dk
Serie 1 Herrer, 1 Michael “Mixer” Andersen Frederiksgade 9, Randers 50 98 49 13 mwa@vink.dk
Serie 1 Herrer, 2 Mike Elefsen Frederiksgade 9, Randers 60 13 60 51 mike_w_elefsen@hotmail.com 
Serie 3 Damer, 1 (andetholdet) Mimi Simonsen Østervænget 56, Hadsten 51 90 67 02 Mimi.kronborg@gmail.com
Serie 3 Damer gl. June  Langkilde Hertz Trejgaardsvej 4, Stevnstrup 22 99 96 40 june_langkilde@hotmail.com 
Serie 3 Damer gl. Ghita Nielsen Overgaden 28, Randers NV 42 15 15 48 ghitanielsen@hotmail.com
Serie 3 Herrer Esben Petersen Reiersensvej 9C, Randers C 42 92 33 23 esben.petersen@hotmail.com
 
Nørrevangsskolen Glentevej 15, Randers via kontakt til Stine Schytte – s.schytte@mail.dk